Sport

Poza perfekcyjnie wykonywanymi usługami transportowymi, niektórzy pracownicy naszej Firmy czynnie uprawiają trial motocyklowy. Wieloletni członkowie Krakowskiego Klubu Cyklistów i Motocyklistów „Smok” /najstarszy w Polsce Klub motorowy, który w bieżącym roku obchodzi 100-lecie swojej działalności/ mogą się poszczycić znakomitymi wynikami w Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski Trial. Między innymi dzięki nim „Smok” od paru lat zdobywa tytuł Klubowego Wicemistrza Polski w tej dziedzinie sportu.

Tomasz Hajduk

Tomasz Hajduk

staruje w trialu praktycznie „od urodzenia”. Zapisał się w historii tej dyscypliny motorowej znajdując się na pierwszych miejscach zawodów lub w ich ścisłej czołówce. W latach 2006 – 2015 był niepokonanym Mistrzem Polski w klasie Senior. Na uwagę zasługuje również fakt, ze jest on byłym meinderem /krasnoludkiem/ Tadeusza Błażusiaka będącego wielokrotnie Mistrzem Świata i USA w Endurocross, w przeszłości osiągającym także przy współpracy z Tomaszem, liczne sukcesy w Trialu – Mistrz Europy 2004 i 8 miejsce w Mistrzostwach Świata 2006.

Krzysztof Korzeniak

który swoją przygodę z Trialem zaczął w roku 1989 i po długiej przerwie wrócił pod koniec roku 2007, już w następnym sezonie wywalczył 2 miejsce w Pucharze Polski, a w roku 2009 był pierwszy, wygrywając 5 z 6-ciu eliminacji. Niestety kontuzja kolana spowodowała przerwę w startach w sezonie 2010. Lata 2012 – 2018 to ciągły postęp formy Krzysztofa uwieńczony trzecim miejscem w klasie Senior Mistrzostw Polski w roku 2019. Trial jest „chorobą” zaraźliwą i dziedziczną – pięcioletni syn Krzysztofa Filip już dwukrotnie stawał na podium zawodów Trial w swojej klasie wiekowej na Słowacji.

Korzeniak Sport
Jak widać, pracownicy naszej Firmy potrafią jeździć wszędzie i na wszystkim – mogą być Państwo spokojni o transport swoich towarów!
Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy