Usługi transportowe Holandia, transport Holandia

Usługi spedycyjne i transportowe to nasza pasja od 15 lat. Świadczymy je na terenie całego kraju na najwyższym poziomie. Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego jesteśmy liderem również w usługach transportu zagranicznego – w tym oferujemy usługi transportowe Holandia. Jesteśmy do tego profesjonalnie przygotowani i posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Możemy zaoferować Państwu kompletną obsługę dzięki dobrze rozbudowanej bazie i precyzyjnie przemyślanym usługom spedycyjnym. My wiemy, jak sprawnie, skutecznie i bezpiecznie osiągnąć cel podróży, niezależnie od tego, w jakim jest punkcie Europy. Jakość naszych usług zwiększa się wraz z inwestycjami i podnoszeniem kwalifikacji naszej kadry.

Towar naszych Klientów jest bezpieczny! Bezpieczeństwo przesyłek gwarantuje ubezpieczając cały towar. Nasi kierowcy wyruszając w trasę do Holandii pozostają w ciągłej łączności ze spedytorami. Realizując zlecenie transport Holandia mamy na uwadze przede wszystkim cel naszej misji – bezpieczne i szybkie dostarczenie powierzonej przesyłki i Państwa zadowolenie. Transport Holandia to mocna strona naszej Firmy!

Kraje, które obejmujemy naszymi usługami oprócz Holandii to również: Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Austria, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Skandynawia. Nasze realizacje obejmują przewóz ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Przewozimy również towary o zwiększonym stopniu ryzyka – materiały niebezpieczne ADR. W naszej bazie znajdą Państwo samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Oferujemy również ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3.

Wyróżniamy się kompleksowością, rzetelnością i terminowością świadczonych usług. Jesteśmy „uzbrojeni” w wymagane dokumenty i licencje na usługi transportowe Holandia, które dają nam prawo poruszania się po poszczególnych krajach lub wyznaczonych strefach. Każde nowe zlecenie to dla nas indywidualna, nowa przygoda. Korzystając z naszej usługi transport Holandia możecie Państwo być spokojni o przesyłkę, którą przekazujecie w nasze ręce. Dostarczymy go we wskazane miejsce – szybko i bezpiecznie, a Wy w komfortowej atmosferze czekacie na sygnał, że nasza misja transportowa zakończyła się pomyślnie. Precyzyjnie planujemy nasze spedycyjne usługi. Zdobycie zaufania Klientów to nasza ambicja!

Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy