Transport Dania, usługi transportowe Dania

Kraje, które objęte są naszymi usługami transportowymi to: Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Kraje Beneluxu, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry ale także kraje skandynawskie. A zatem w tym miejscu oferujemy także usługę: transport Dania.

Dzięki kompleksowości naszych usług, jesteśmy liderem w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy profesjonalnie do niego przygotowani. Nasze wieloletnie doświadczenie, przemyślana i sprawnie funkcjonująca baza daje nam możliwość przedstawienia Państwu szerokiej i profesjonalnej oferty. Na bieżąco inwestujemy w sprzęt i poszerzamy kwalifikacje naszej kadry. Klient składa zamówienie na usługę: transport Dania – my zajmujemy się resztą. Wiemy jak bezproblemowo, szybko i skutecznie dowieźć przesyłkę do kraju Wikingów!

Bezpieczny transport towarów zagwarantowany jest poprzez ubezpieczenie. Nasi spedytorzy są w stałym kontakcie i porozumieniu z naszymi kierowcami. Usługi transportowe Dania to kolejna mocna strona i rzetelna odsłona naszej Firmy!

Nasza specjalność to przewóz ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Transportujemy także materiały niebezpieczne ADR. Jeździmy samochodami o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Zapewniamy też ekspresową dostawę towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3.

Posiadamy stosowne uprawnienia i licencje na transport Dania, dzięki czemu mamy prawo swobodnego poruszania się po terenie danego kraju albo w jego specjalnych strefach.

Cenimy zaufanie naszych Klientów i odwdzięczamy się rzetelnością, tempem pracy oraz bezpieczeństwem przewozów. Do każdego Państwa zamówienia podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się w Państwa zapotrzebowanie. Wiemy co i jak zrobić, aby Państwa zamówienie zostało zrealizowane sprawnie i skutecznie, bo robimy to już od 15 lat w oparciu o umiejętności profesjonalnej kadry i rozwiniętej bazy. Skandynawia to jeden z naszych ulubionych celów podróży!

Usługa transport Dania i wiele innych jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!

Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy