Usługi transportowe Belgia, transport Belgi

Od 15 lat zajmujemy się spedycją i usługami transportowymi na terenie całego kraju, które prowadzimy na najwyższym poziomie. Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego jesteśmy liderem również w usługach transportu zagranicznego – usługi transportowe Belgia. Mamy profesjonalne do tego przygotowanie i wieloletnie już doświadczenie. Rozbudowana baza i precyzyjne usługi spedycyjne sprawiają, że możemy zaoferować Państwa kompletną obsługę. My wiemy, jak sprawnie, skutecznie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu, niezależnie od tego, w jakiej części Europy go osiągniemy. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez inwestycje i zwiększanie kwalifikacji naszej kadry. Działamy z pasją!

Wasz towar jest w dobrych rękach! Bezpieczeństwo przesyłek gwarantuje ubezpieczenie towaru. Nasi kierowcy wyruszając w trasę do Belgii pozostają w ciągłej łączności ze spedytorami. Realizując zamówienie transport Belgia mamy na uwadze przede wszystkim cel naszej misji – bezpieczne i szybkie dostarczenie powierzonej przesyłki.

Usługi transportowe Belgia to mocna strona naszej Firmy. Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą oprócz Belgii to przede wszystkim: Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Holandia, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Skandynawia. Jeździmy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni! Nasze realizacje obejmują przewóz ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Przewozimy również towary o zwiększonym stopniu ryzyka – materiały niebezpieczne ADR. W naszej bazie znajdą Państwo samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Oferujemy również ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3.

Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty i licencje na transport Belgia, które umożliwiają nam swobodne poruszanie się po kraju lub wyznaczonych strefach. Wyróżnia nas kompleksowość, rzetelność i terminowość świadczonych usług. Każde zamówienia to dla nas indywidualna, nowa historia. Korzystając z opcji usługi transportowe Belgia możecie Państwo być spokojni o towar, który nam Państwo powierzyli. Dostarczymy go we wskazane miejsce – szybko, bezpiecznie i w komfortowej atmosferze. Nasze działania są precyzyjnie zaplanowane. Na zaufanie Klientów pracujemy z pasją!

Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy