Usługi transportowe Kraków, transport Kraków

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi realizowane na terenie naszego kraju. Od 15 już lat zajmujemy się m.in. transportem krajowym, które prowadzimy z dużymi ambicjami, na najwyższym poziomie. Pasja, doświadczenie, pełen profesjonalizm, kompleksowość i terminowość to mocne strony naszej firmy. Wśród wielu naszych realizacji znajduje się transport Kraków. Miasto Kraków to często obierany kierunek i cel naszych spedytorów!

Oferujemy:

przewozy całopojazdowe, jak i przewozy, o zwiększonym stopniu ryzyka – materiały niebezpieczne ADR
ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1, 5 tony i objętości 20 m3
standardowe naczepy oraz naczepy typu MEGA
dysponujemy samochodami o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton, z możliwością jednorazowego załadunku, do 38 euro-palet
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Korzystającym z usługi transportowe Kraków pragniemy zapewnić komfort i pewność, że towar, który nam powierzają, dojedzie we wskazane miejsce szybko i bezpiecznie. Zdajemy sobie sprawę, że dla wszystkich cenny jest czas, dlatego robimy wszystko, aby jak najszybciej dojechać do celu i zrealizować zlecenie Klienta. Oferta naszych transportowych usług krajowych jest kompleksowa. Nasz tabor spełnia wszystkie potrzebne normy. Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty i licencje dla opcji transport Kraków, a także na cały transport krajowy i zagraniczny. Nasi kierowcy na trasie do Krakowa pozostają w stałym kontakcie z naszymi spedytorami. Zapewniamy Państwu komfort, gdy idzie o bezpieczeństwo towaru. Państwa przesyłki podlegają ubezpieczeniu.

Dostosowujemy się do potrzeb Klienta i każde zleceni traktujemy jako nowe zadanie i wyzwanie. Nasi pracownicy to wyszkoleni ludzie, z którymi razem budujemy historię i markę naszej firmy. To także pasjonaci. Działamy energicznie, bezpiecznie i niezawodnie. Służymy Państwu krajowymi usługami transportowymi! Transport, spedycja, logistyka to wyzwania, które bardzo lubimy! Czekamy na Państwa zlecenia. Transport Kraków – w gotowości! Usługi transportowe Kraków na zawołanie!

Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy