O firmie

Jedziemy z pasją i poczuciem bezpieczeństwa…

Nasza firma transportowa pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego. Na rynku transportowym istniejemy od 1997 roku, w tym czasie osiągnęliśmy stabilizację i pewność w realizacji usług. Usługi transportowe, spedycja to nasza specjalność, a także pasja! w naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Nasza oferta jest tak skonstruowana, aby zaspokoić potrzeby rynku.

Stawiamy na jakość świadczonych usług! Jedziemy do celu obdarzeni przez Państwa zaufaniem, które jest dla nas wyznacznikiem jakości wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania.

My dostosowujemy się do Państwa, pragnąc, aby realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej – w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. To, co nas cechuje, to indywidualne podejście do każdego Klienta. Dla nas nie ma trudnych zadań – są tylko wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać. Spedycja, transport, logistyka, tempo, profesjonalizm, cel, zadowolenie Klienta to hasła, które z pasją zamieniamy w czyn!

Realizujemy się na wielu płaszczyznach, co daje nam wymierny efekt w postaci konkurencyjnych cen. W zakresie przewozu ładunków taborem ciężarowym na terenie całej Polski, dostarczamy pełną ofertę zarówno w obsłudze logistycznej, jak i spedycyjnej. Realizujemy zamówienia zarówno od dużych Przedsiębiorstw, jak i małych Firm. Dla nas liczy się indywidualne podejście do świadczonych usług. Codziennie jesteśmy dla Państwa! Swoim zasięgiem działania obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej. Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu do Wielkiej Brytanii. Wiodącym kierunkiem są także Włochy, Niemcy, Holandia oraz Belgia.

Co ważne, nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym (normy EURO 5). Nasza transportowa firma przygotowana jest do przewożenia ładunków niebezpiecznych (ADR). W podejmowanych działaniach jesteśmy niezawodni! My wiemy jak jeździć! Dbamy o bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie w transporcie drogowym – w kraju, jak i na drogach europejskich – sprawia, że mogą się Państwo czuć komfortowo, korzystając z bogatej gamy naszych usług spedycyjnych.

Jedziemy z pasją i poczuciem bezpieczeństwa…

To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych. Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że kiedy oni codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia. Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco mogą Państwo śledzić trasę swojej przesyłki. Dbamy o jej bezpieczeństwo, dlatego towar jest ubezpieczony – OC Przewoźnika, tzw. OCP.

Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy