Usługi transportowe Niemcy, transport Niemcy

Od 15 lat oferujemy Państwu kompleksowe usługi spedycyjne i transportowe. To nasza pasja, pole samorealizacji, ale przede wszystkim obszar ciągłego podnoszenia kwalifikacji, usprawnienia naszych usług i budowania marki w oparciu o profesjonalizm, solidność, terminowość i dobry kontakt z naszym Klientem. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie na terenie całego kraju, ale jesteśmy liderem również w transporcie międzynarodowym. Mamy do tego profesjonalne przygotowanie i czujemy się fachowcami w branży. Możemy zaoferować Państwu kompletną obsługę, dzięki rozbudowanej bazie i precyzyjnie zaplanowanym usługom spedycyjnym. Jedziemy do celu z poczuciem misji. Przesyłka naszych Klientów jest w bezpiecznych rękach. Gwarantuje to ubezpieczenie całego towaru.

Nasi kierowcy w trasie, realizując zamówienie transport Niemcy pozostają w ciągłej łączności ze spedytorami. Na każdym etapie transportu międzynarodowego mamy na uwadze to, aby bezpiecznie, szybko dostarczyć powierzony towar i zapewnić Państwu komfort. Usługi transportowe Niemcy to mocna strona naszej Firmy!

Kraje, do których jeździmy – oprócz Niemiec – to: Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Austria, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Skandynawia. W ramach naszych usług zapewniamy przewóz ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Przewozimy również towary o zwiększonym stopniu ryzyka – materiały niebezpieczne ADR. Nasza baza to: samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Oferujemy również ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3.

Wyróżnia nas kompleksowość, rzetelność i terminowość świadczonych usług. Posiadamy odpowiednie licencje na usługi transportowe Niemcy, które dają nam uprawnienia do poruszania się na terenie kraju lub wydzielonych stref. Korzystając z naszych usług i wybierając transport Niemcy możecie Państwo być spokojni o przesyłkę, którą przekazujecie w nasze ręce. Dostarczymy go we wskazane miejsce – szybko i bezpiecznie, dbając o Państwa wygodę. Państwa zniecierpliwienie jest naszym zniecierpliwieniem! Państwa zadowolenie jest naszym zadowoleniem. Zapraszamy!

Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy