Usługi transportowe Anglia, transport Anglia

Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego jesteśmy liderem również w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy profesjonalnie do niego przygotowani. Wieloletnie doświadczenie rozbudowana, dobrze funkcjonująca baza sprawiają, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych działaniach. My wiemy, jak skutecznie, rzetelnie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu, niezależnie od tego, w której części Europy on się znajduje. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i rozwój kwalifikacji naszej kadry. Dla nas nie ma rzeczy zbyt trudnych – podejmujemy wyzwania! Wszystko, co robimy – robimy z pasją!

Ubezpieczenie towaru gwarantuje pełne bezpieczeństwo przewozów. Nasi kierowcy wyruszając w trasę do Anglii, realizując usługę transport Anglia, są w ciągłej łączności ze spedytorami. Na każdym etapie naszych usługi transportowe Anglia mamy na uwadze przede wszystkim cel naszej misji – sprawne dostarczenie powierzonego towaru. Usługi transportowe Anglia to mocna strona naszej Firmy!

Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą to przede wszystkim: Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Kraje Beneluxu, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Skandynawia. Jeździmy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba! Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR.

W naszej bazie znajdą Państwo samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Oferujemy również ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3.

Mamy wszystkie potrzebne dokumenty i licencje na usługi transportowe Anglia, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po kraju, czy specjalnych strefach. Działamy kompleksowo. To, co nas wyróżnia, to rzetelność i terminowość świadczonych usług. Od piętnastu już lat świadczymy usługi, które prowadzone są na najwyższym poziomie. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Korzystając z naszych usług w zakresie transport Anglia mogą mieć Państwo pewność, że towar, który Państwo nam powierzyli, będzie dostarczony we wskazane miejsce – szybko, bezpiecznie, komfortowo dla obu stron. Działamy błyskawicznie. Kiedy Klient obdarza nas zaufaniem to zobowiązuje!

Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy