Usługi transportowe Austria, transport Austria

Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego jesteśmy liderem również w usługach transportu zagranicznego, a w ich ramach oferujemy usługi transportowe Austria. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie i profesjonalne do tego przygotowanie. Wieloletnia praktyka i rozbudowana, dobrze funkcjonująca baza sprawiają, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych działaniach. My wiemy, jak sprawnie, skutecznie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu, niezależnie od tego, w której części Europy on jest. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i podnoszenie kwalifikacji naszej kadry. Dla nas nie ma rzeczy zbyt trudnych – podejmujemy wyzwania! Nasze działania realizujemy z pasją!

Państwa towar jest w dobrych rękach! Ubezpieczenie towaru gwarantuje pełne bezpieczeństwo przesyłek. Nasi kierowcy wyruszając w trasę transport Austria są w ciągłej łączności ze spedytorami. Na każdym etapie usługi transportowe Austria mamy na uwadze przede wszystkim cel naszej misji – sprawne dostarczenie powierzonego towaru.

Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą oprócz Austrii to przede wszystkim: Wielka Brytania, Niemcy, Kraje Beneluxu, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Skandynawia. Jeździmy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni! Nasze realizacje obejmują przewóz ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Przewozimy również towary o zwiększonym stopniu ryzyka – materiały niebezpieczne ADR. W naszej bazie znajdą Państwo samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Oferujemy również ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3.

Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty i licencje na usługi transportowe Austria, które umożliwiają nam swobodne poruszanie się kraju, czy specjalnych strefach. To, co nas wyróżnia, to kompleksowość, rzetelność i terminowość świadczonych usług. Od piętnastu już lat zajmujemy się spedycją i usługami transportowymi, które prowadzimy na najwyższym poziomie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Korzystając z naszych usług w zakresie transport Austria mogą mieć Państwo pewność, że towar, który Państwo nam powierzyli, będzie dostarczony we wskazane miejsce – szybko, bezpiecznie, komfortowo dla obu stron. Działamy błyskawicznie i precyzyjnie. Cieszymy się zaufaniem Klientów i z pasją na nie zapracowujemy!

Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy