Transport odzieży na wisząco

Zajmujemy się transportem towarów na terenie Polski, Unii Europejskiej i Skandynawii. Oprócz informacji dokąd transportujemy towar równie istotne dla niektórych Klientów jest to, jaki towar i w jaki sposób go transportujemy. Otóż oferujemy Państwu także transport odzieży na wisząco! Przewozimy różne typy odzieży na wisząco, w odpowiednich stelażach, zabezpieczone przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem.

Kierujemy naszą ofertę do zakładów krawieckich, odzieżowych, projektantów i domów mody, organizatorów pokazów, handlowców, dla których transport odzież na wisząco jest czymś niezbędnym.

Dzięki kompleksowości naszych usług, jesteśmy liderem w transporcie krajowym i międzynarodowym. Mamy wieloletnie doświadczenie, doposażoną i sprawnie funkcjonującą bazę, działamy w wykwalifikowanym zespole. To daje nam możliwość przedstawienia Państwu szerokiej i profesjonalnej oferty. Transport odzieży na wisząco to kolejna mocna strona pośród elementów naszej oferty. Wiemy jak szybko, skutecznie i bezpiecznie dowieźć towar na wisząco, aby po zdjęciu z wieszaków był zdatny do użycia zgodnie z przeznaczeniem.

Bezpieczeństwo przesyłki gwarantowane jest poprzez ubezpieczenie. Nasi kierowcy są w stałym kontakcie z naszymi spedytorami.

Posiadamy stosowne uprawnienia i licencje na transport, dzięki czemu mamy prawo swobodnie przemieszczać się na terenie danego kraju lub w jego specjalnych strefach.

Każde zamówienie logistyczne opracowujemy indywidualnie. Wiemy jak zrealizować Państwa zlecenie sprawnie i skutecznie, bo robimy to już od 15 lat. Jesteśmy skuteczni i rzetelni, bo pracujemy w profesjonalnym zespole, dysponując rozwiniętą flotą. Usługa transport odzieży na wisząco i inne usługi logistyczne są do Państwa dyspozycji. Służymy pomocą!

Przygotowaliśmy dla Państwa formularz,
który ułatwi składanie zamówień i zapytań ofertowych.
ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE...
Oferta - Firma transportowa MTS | Spedycja, Transport międzynarodowy