Sport

Poza perfekcyjnie wykonywanymi usługami transportowymi, niektórzy pracownicy naszej Firmy czynnie uprawiają trial motocyklowy. Wieloletni członkowie Krakowskiego Klubu Cyklistów i Motocyklistów „Smok” /najstarszy w Polsce Klub motorowy, który w bieżącym roku obchodzi 100-lecie swojej działalności/ mogą się poszczycić znakomitymi wynikami w Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski Trial. Między innymi dzięki nim „Smok” od paru lat zdobywa tytuł Klubowego Wicemistrza Polski w tej dziedzinie sportu.

Tomasz Hajduk staruje w trialu praktycznie „od urodzenia”. Zapisał się w historii tej dyscypliny motorowej znajdując się na pierwszych miejscach zawodów lub w ich ścisłej czołówce. W ciągu ostatnich 5 lat jest niepokonanym Mistrzem Polski w klasie Senior. Na uwagę zsługuje również fakt, ze jest on byłym meinderem /krasnoludkiem/ Tadeusza Błażusiaka będącego aktualnie Mistrzem Świata i USA w Endurocross, w przeszłości osiągającym także przy współpracy z Tomaszem liczne sukcesy w Trialu – Mistrz Europy 2004 i 8 miejsce w Mistrzostwach Świata 2006.

Krzysztof Korzeniak, który swoją przygodę z Trialem zaczął w roku 1989 i po długiej przerwie wrócił pod koniec roku 2007, już w następnym sezonie wywalczył 2 miejsce w Pucharze Polski, a w roku 2009 był pierwszy, wygrywając 5 z 6-ciu eliminacji. Niestety kontuzja kolana spowodowała przerwę w startach w sezonie 2010. W sezonie 2011 Krzysztof startował w Mistrzostwach Polski, w których swoją znakomitą postawą zepsuł w końcowej klasyfikacji sporo krwi swoim utytułowanym przeciwnikom.

Jak widać, pracownicy naszej Firmy potrafią jeździć wszędzie i na wszystkim – mogą być Państwo spokojni o transport swoich towarów!